MACHOL Čechia 2020

 

Mezinárodní seminář izraelských lidových tanců

Přijměte pozvání na 22. ročník semináře

22. – 26. července 2020, Kralupy nad Vltavou

MACHOL Čechia je mezinárodní seminář Izraelských lidových tanců s učiteli z Izraele. Vzhledem k rodinné atmosféře, výběru učitelů a tanečníkům samotným je něčím víc než pouze tanečním seminářem – setkáním starých i nových přátel. Rádi na něm přivítáme i vás.

Závaznou přihlášku na MACHOL Čechia můžete vyplnit zde.
Vzhledem k aktuální situaci a omezením spojeným s covid-19 může dojít ke změnám programu semináře.

Kvůli aktuální situaci se z Izraele nepodaří přijet pozvaným učitelům (Boaz COHEN, Eli SEGAL, Eyal OZERI, Michal BACHAR). I přes obtížnou situaci se nám podařilo sehnat jiné skvělé učitele, na které se můžete těšit: Ilai SZPIEZAK a Yuval TABASHI.

Program zaručuje celistvou zkušenost s izraelskými tanci – výuka nových stejně jako starších, kruhových i řadových tanců… Během dne probíhají výukové hodiny, večer pak volné tancování a další program. Součástí semináře je také veřejná ukázka izraelských lidových tanců, workshopy na zajímavá témata aj. Seminář začíná ve středu po obědě a končí v neděli obědem.

Ubytování je v hotelu ve 2-lůžkových pokojích, každý pokoj má vlastní koupelnu a sociální zařízení.

Jídlo je podáváno třikrát denně, snídaně formou rautu, oběd a večeře v hotelové restauraci. Po celou dobu tancování je k dispozici také občerstvení a teplé nápoje. Strava není košer, ale dodržujeme základní pravidla (na jídelníčku nenajdete vepřové nebo kombinaci masa s mlékem).

Tančit budeme v obrovské tělocvičně, která je hned za hotelem.

Poplatek za seminář zahrnuje ubytování, plnou penzi, občerstvení během výukových hodin, hudbu a videa učených tanců, ranec legrace a mnohem víc…
Standardní poplatek 4.290,-Kč
Snížený poplatek pro studenty 4.090,-Kč

Těšíme se na viděnou a zatančenou ve společném kruhu!

MACHOL Čechia 2020 podporují: Dutch Jewish Humanitarian Fund, Nadační fond obětem holocaustu a Židovská obec v Praze.