MACHOL Čechia

 

Mezinárodní seminář izraelských lidových tanců

Přijměte pozvání na 24. ročník semináře

13. – 17. července 2022, Kralupy nad Vltavou

Naši učitelé budou: BOAZ Cohen, ELI Segal a OREN Ashkenazi.

Pro účast na semináři prosím VYPLŇTE TUTO PŘIHLÁŠKU.

MACHOL Čechia je mezinárodní seminář Izraelských lidových tanců s učiteli z Izraele. Vzhledem k rodinné atmosféře, výběru učitelů a tanečníkům samotným je něčím víc než pouze tanečním seminářem – setkáním starých i nových přátel. Rádi na něm přivítáme i vás.

Program zaručuje celistvou zkušenost s izraelskými tanci – výuka nových stejně jako starších, kruhových i řadových tanců… Během dne probíhají výukové hodiny, večer pak volné tancování a další program. Součástí semináře je také veřejná ukázka izraelských lidových tanců, workshopy na zajímavá témata aj. Seminář začíná ve středu po obědě a končí v neděli obědem.

Ubytování je v hotelu ve 2-lůžkových pokojích, každý pokoj má vlastní koupelnu a sociální zařízení.

Jídlo je podáváno třikrát denně, snídaně formou rautu, oběd a večeře v hotelové restauraci. Po celou dobu tancování je k dispozici také občerstvení a teplé nápoje. Strava není košer, ale dodržujeme základní pravidla (na jídelníčku nenajdete vepřové nebo kombinaci masa s mlékem).

Tančit budeme v obrovské tělocvičně, která je hned za hotelem.

Poplatek za seminář zahrnuje ubytování, plnou penzi, občerstvení během výukových hodin, hudbu a videa učených tanců, ranec legrace a mnohem víc…

POPLATEK ZA SEMINÁŘ: 4800,-Kč, při kratším pobytu 1700,-Kč na den (zahrnuje stravu od oběda v den příjezdu do snídaně následující den).

Těšíme se na viděnou a zatančenou ve společném kruhu!