MACHOL Čechia 2020

Mezinárodní seminář izraelských lidových tanců

MACHOL Čechia je mezinárodní seminář Izraelských lidových tanců s učitelem z Izraele. Je výjimečný rodinnou atmosférou, která je zachována také díky omezenému počtu účastníků (nad 100). To umožňuje přítomným se mezi sebou lépe poznat. Naším cílem je přivést k sobě lidi z různých zemí, s židovským původem i bez něj, mladé a starší a pomocí tance vytvořit možnost se poznat a porozumět si mezi sebou. Rovněž je pro nás důležité mít legraci a užít si společně stráveného času a to je také důvod, proč si zveme opravdu kvalitní a profesionální učitele.

Termín

Termín MACHOLu Čechia brzy upřesníme, uskuteční se od středy do neděle během července 2020.

Učitelé

Brzy upřesníme.

Místo

MACHOL Čechia pořádáme opět v Kralupech nad Vltavou.

Ubytování

je v hotelu ve 2-lůžkových pokojích, každý pokoj má vlastní koupelnu a sociální zařízení.

Jídlo

je podáváno třikrát denně, snídaně formou rautu, oběd a večeře v hotelové restauraci. Po celou dobu tancování je k dispozici také občerstvení a teplé nápoje. Strava není košer, ale dodržujeme základní pravidla (na jídelníčku nenajdete vepřové nebo kombinaci masa s mlékem).

Tělocvična

tančit budeme v obrovské tělocvičně, která je hned za hotelem. K dispozici budeme mít také menší sál pro speciální výukové hodiny.

Program

Program zaručuje celistvou zkušenost s izraelskými tanci – výuka nových stejně jako starších, kruhových, řadových i párových tanců… Ale na výběr budou také speciální hodiny (jejich téma upřesníme)… A navíc hodina extra těžkých tanců, v případě dostatečného zájmu také samostatné výukové hodiny pro začínající tanečníky. Na své si přijde každý, bez ohledu na znalost tanců…

Účastnický poplatek

Poplatek za seminář – brzy upřesníme. Poplatek zahrnuje ubytování, plnou penzi, občerstvení během výukových hodin, tričko, hudbu a videa učených tanců, ranec legrace a mnohem víc…

Těšíme se na viděnou a zatančenou ve společném kruhu!