MACHOL Čechia

 

Mezinárodní seminář izraelských lidových tanců

Přijměte pozvání na 26. ročník semináře

10. – 14. července 2024, Kralupy nad Vltavou

Pro účast na semináři prosím VYPLŇTE TUTO PŘIHLÁŠKU.

MACHOL Čechia je mezinárodní seminář Izraelských lidových tanců s učiteli z Izraele. Vzhledem k rodinné atmosféře, výběru učitelů a tanečníkům samotným je něčím víc než pouze tanečním seminářem – setkáním starých i nových přátel. Rádi na něm přivítáme i vás.

I v roce 2024 přivítáme skvělý tým profesionálních učitelů z Izraele: Boaz Cohen, Elad Shtamer and Moti Marzuk.

Program zaručuje celistvou zkušenost s izraelskými tanci – výuka nových stejně jako starších, kruhových i řadových tanců… Během dne probíhají výukové hodiny, večer pak volné tancování a další program. Součástí semináře je také veřejná ukázka izraelských lidových tanců, workshopy na zajímavá témata aj. Seminář začíná ve středu po obědě a končí v neděli obědem.

Ubytování je v hotelu ve 2-lůžkových pokojích, každý pokoj má vlastní koupelnu a sociální zařízení.

Jídlo je podáváno třikrát denně, snídaně formou rautu, oběd a večeře v hotelové restauraci. Po celou dobu tancování je k dispozici také občerstvení a teplé nápoje. Strava není košer, ale dodržujeme základní pravidla (na jídelníčku nenajdete vepřové nebo kombinaci masa s mlékem).

Tančit budeme v obrovské tělocvičně, která je hned za hotelem.

Poplatek za seminář zahrnuje ubytování, plnou penzi, občerstvení během výukových hodin, hudbu a videa učených tanců, ranec legrace a mnohem víc…

  • standardní poplatek 5.500,- Kč, při registraci do 30. 4. 2024 sleva na 5.300,- Kč
  • kratší pobyt 1.900,- Kč na den (zahrnuje jeden nocleh a stravu: 1x oběd, 1x večeře, 1x snídaně – po noclehu/snídani hotel požaduje vyklizení pokoje!)
  • jednodenní účast bez ubytování a stravy 900,- Kč

Pro účast na semináři prosím VYPLŇTE TUTO PŘIHLÁŠKU.

Těšíme se na viděnou a zatančenou ve společném kruhu!